SonoQueen

SonoQueen to urządzenie najnowszej generacji w technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Jego działanie opiera się na skoncentrowanej wiązce fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości, które są w stanie dotrzeć do trzech warstw skóry: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując w ten sposób termiczną koagulację, inicjując proces kolagenogenezy.

 

 

Dzięki temu dochodzi do regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek, a w rezultacie – wielowymiarowego ujędrnienia danej partii ciała.

Ultradźwięki oddziałują bezpośrednio na otaczającą mięsień powięź mięśniową, stymulując lifting całego obszaru poddawanego zabiegowi. Ten spektakularny i trwały efekt napięcia, aktywowany w głębokiej warstwie skóry, zostaje osiągnięty w sposób całkowicie nieinwazyjny, bezbolesny i niewymagający okresu rekonwalescencji.


Zabieg

Seria zabiegowa, przeznaczona zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, wynosi od 1 do 3 zabiegów w odstępach co 3-4 miesiące. Pierwsze efekty zauważalne są bezpośrednio po zabiegu, a pełny efekt niechirurgicznego liftingu pacjent uzyskuje już po 3 miesiącach.

Urządzenie SonoQueen wyposażone jest w komplet specjalnych kartridży, dopasowanych do precyzyjnego działania na różnych głębokościach tkanki – od 2 mm do 4,5 mm na twarzy i 6 mm na ciele.

 

Wskazania

+    Lifting twarzy, szyi oraz dekoltu            
+    Redukcja tzw. drugiego podbródka
+     Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu        
+     Redukcja tzw. opadającej powieki
+     Zagęszczenie skóry i spowolnienie procesów starzenia
+     Wygładzenie zmarszczek, rozświetlenie skóry
+     Wyszczuplanie i ujędrnianie ciała (brzuch, uda, pośladki)
+     Ujędrnienie skóry w okolicy ramion            
+    Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
+     Uniesienie i ujędrnienie pośladków            
+     Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan

 

 


 
Sonoqueen

Przeciwwskazania

 

–    Ciąża, karmienie piersią                 
–     Choroby nowotworowe
–     Stany zapalne i wirusowe w miejscu przeprowadzania zabiegu
–     Przerwany naskórek w obszarze poddanym leczeniu

 

 

 

 liczba odwiedzin: 719359      online: 1
© 2022 MBEST